KNM 2023
EXPO
Dostawcy i odbiorcy rozwiązań z obszaru e-Mobility

O EXPO

Budujemy największe EXPO zeroemisyjnych technologii w regionie CEE! To pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w tej części Europy.
Oferujemy producentom i dostawcom szeroki wachlarz możliwości ekspozycyjnych, aby móc przedstawić siebie, swoje produkty i usługi międzynarodowej publiczności B2B i B2C.

Gwarantujemy wymianę doświadczeń, nawiązywanie relacji i budowę partnerstw, które skutecznie łączą kupujących i sprzedających w łańcuchu wartości zeroemisyjnego transportu.

Networking i matchmaking KNM 2023, jak co roku, skupiony jest na identyfikacji szans i modeli biznesowych, umożliwiających realizację wspólnych projektów.

Scena i Strefa EXPO umożliwia organizację premier rynkowych, prezentacji produktowych, debat i wystąpień ofertowych, mających duży potencjał relacyjny i sprzedażowy.

Wyjątkowa przestrzeń wystawiennicza wielofunkcyjnego obiektu EXPO Łódź pozwala na aranżację przestrzeni partnera w atrakcyjny i nowoczesny sposób.

W liczbach

0
targowe strefy
ekspozycyjne
0
wystawców
z regionu
0
mkw. powierzchni
0
odwiedzających
0
premier

Strefy wystawiennicze

Program
Pokażmy się z najlepszej strony!

Państwa regionu CEE mają szansę stać się pionierskim rynkiem eHDV, miejscem licznych inwestycji w prywatną i publiczną infrastrukturę ładowania oraz siłą napędową europejskiej konkurencyjności na światowym rynku baterii Li-Ion.

Tegoroczna edycja KNM potwierdza międzynarodowy charakter wydarzenia i jego rosnącą pozycję, jako wiodącego forum interesariuszy wschodzących rynków e-mobility o dużym potencjale rozwoju.

Nasze Expo to brama do regionu, łącząca podmioty w łańcuchu wartości. Miejsce prezentacji rozwiązań zarówno dla dostawców, jak i odbiorców zeroemisyjnych technologii. Tworzone z myślą o gospodarce, społeczeństwie i klimacie.

Bardziej międzynarodowy charakter i jeszcze większy format KNM jest platformą merytoryczną dla wszystkich interesariuszy CEE, działających na rzecz dekarbonizacji sektora transportu w regionie i dołączenia do liderów globalnych.

Zapraszam wszystkich do prezentacji swoich rozwiązań podczas Kongresu Nowej Mobilności 2023.

Aleksander Rajch

Członek Zarządu PSPA
CEE GTI Leader

Pakiety kongresowe

Partner Strategiczny

Wybierz pakiet premium i ekspozycję, która odpowie na wszystkie potrzeby twojej firmy

Partner Merytoryczny

Zaprezentuj w nowoczesny i atrakcyjny sposób branży i szerokiej publiczności swoją ofertę

Partner

Dołącz do środowiska liderów zrównoważonego transportu, zorientowanych na doświadczenia B2B

Wystawca

Bądź ze swoimi rozwiązaniami tam, gdzie spotyka się cała branża!

Bądź częścią największego EXPO branży transportu zeroemisyjnego w regionie CEE
Wydarzenia towarzyszące
KNM 2023, jak co roku, wychodzi na miasto! W unikatowej przestrzeni Centrum Handlowego Manufaktura budujemy scenę i dodatkową strefę expo! Partnerzy Kongresu będą tam przybliżać nową mobilność szerokiej publiczności B2C!
0
mkw. powierzchni
0
odwiedzających
0
wystawców
Otwarta przestrzeń wystawiennicza w centrum miasta – prezentacja Partnerów KNM 2023 skierowana do klientów końcowych
0
dni wydarzenia
0
mkw. powierzchni
0 +
wystawców
Największy zlot samochodów elektrycznych w Polsce – wyjątkowo medialne wydarzenie towarzyszące KNM 2023
0
ogólnopolski
zlot
0 +
uczestników
0
EV
Bądź na bieżąco
NEWSLETTER
Zapisz się na Newsletter KNM, aby jako pierwszy/-a otrzymywać informacje o ofertach specjalnych, prelegentach, programie, premierach, wydarzeniach specjalnych i wielu innych!
Śledź nas
KNM APP
Cały kongres
w jednym miejscu
Cały kongres w jednym miejscu
Dlaczego warto?
Dla kogo?
EXPO Kongresu Nowej Mobilności 2023 kierujemy do firm i instytucji, aktywnych w obszarze zrównoważonego transportu, które chcą dotrzeć z ofertą do obecnych lub nowych klientów. Oferujemy dostosowane do oczekiwań pakiety partnera lub wystawcy.
Strefa wystawiennicza B2B to profesjonalna ekspozycja i okazja do produktywnego kontaktu z praktykami i ekspertami szybko rozwijającego się rynku e-mobility. To również okazja do integracji z branżami pokrewnymi i zademonstrowania technologii uczestnikom rynku z innych sektorów.
Strefy B2C to natomiast wyjątkowa okazja do integracji z wieloma użytkownikami końcowymi i możliwość badania opinii i poznawania oczekiwań klientów. W tym samym miejscu i czasie spotkają się dostawcy i odbiorcy zeroemisyjnych technologii.
Nie przegap okazji do osobistego nawiązania relacji z kluczowymi podmiotami i liderami europejskiego ekosystemu nowej mobilności. Otrzymuj informacje z pierwszej ręki, buduj partnerstwa, bierz udział w dyskusjach i poszerzaj swoją profesjonalną sieć kontaktów.
Wystawcy edycji 2022
Dołącz do liderów zielonej transformacji na rzecz
zerowej emisji sektora transportu już teraz!