KNM 2024
EXPO
Największe w regionie targi zeroemisyjnych technologii w transporcie
Dostawcy i odbiorcy rozwiązań z obszaru e-Mobility

O EXPO

Budujemy największe EXPO zeroemisyjnych technologii w regionie CEE! To pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w tej części Europy.
Oferujemy producentom i dostawcom szeroki wachlarz możliwości ekspozycyjnych, aby móc przedstawić siebie, swoje produkty i usługi międzynarodowej publiczności B2B i B2C.

Gwarantujemy wymianę doświadczeń, nawiązywanie relacji i budowę partnerstw, które skutecznie łączą kupujących i sprzedających w łańcuchu wartości zeroemisyjnego transportu.

Networking i matchmaking KNM 2024, jak co roku, skupiony jest na identyfikacji szans i modeli biznesowych, umożliwiających realizację wspólnych projektów.

Scena i Strefa EXPO umożliwia organizację premier rynkowych, prezentacji produktowych, debat i wystąpień ofertowych, mających duży potencjał relacyjny i sprzedażowy.

Wyjątkowa przestrzeń wystawiennicza wielofunkcyjnego obiektu EXPO Łódź pozwala na aranżację przestrzeni partnera w atrakcyjny i nowoczesny sposób.

W liczbach

targowe strefy
ekspozycyjne
0
wystawców
z regionu
0
mkw. powierzchni
0
odwiedzających
0
premier
0

Największa przestrzeń wystawiennicza sektora e-mobility

Program
Pokażmy się z najlepszej strony!

Państwa regionu CEE mają szansę stać się pionierskim rynkiem eHDV, miejscem licznych inwestycji w prywatną i publiczną infrastrukturę ładowania oraz siłą napędową europejskiej konkurencyjności na światowym rynku baterii Li-Ion.

Tegoroczna edycja KNM potwierdza międzynarodowy charakter wydarzenia i jego rosnącą pozycję, jako wiodącego forum interesariuszy wschodzących rynków e-mobility o dużym potencjale rozwoju.

Nasze Expo to brama do regionu, łącząca podmioty w łańcuchu wartości. Miejsce prezentacji rozwiązań zarówno dla dostawców, jak i odbiorców zeroemisyjnych technologii. Tworzone z myślą o gospodarce, społeczeństwie i klimacie.

Bardziej międzynarodowy charakter i jeszcze większy format KNM jest platformą merytoryczną dla wszystkich interesariuszy CEE, działających na rzecz dekarbonizacji sektora transportu w regionie i dołączenia do liderów globalnych.

Zapraszam wszystkich do prezentacji swoich rozwiązań podczas Kongresu Nowej Mobilności 2024.

Łukasz Witkowski

Wiceprezes Zarządu PSNM
Dyrektor Operacyjny

Pakiety kongresowe

Partner Strategiczny

Wybierz pakiet premium i ekspozycje, która odpowie na wszystkie potrzeby twojej firmy

Partner Merytoryczny

Podziel się swoim doświadczeniem zawodowym z głównej sceny wydarzenia

Partner Branżowy

Przedstaw branży i szerokiej publiczności ofertę w nowoczesny i atrakcyjny sposób

Partner

Dołącz do środowiska liderów zrównoważonego transportu, zorientowanych na doświadczenia B2B

Wystawca

Zaprezentuj sie na najwiekszym EXPO branzy zeroemisyjnych technologii w regionie, dobierz powierzchnie do indywidualnych potrzeb
Bądź częścią największego EXPO branży transportu zeroemisyjnego w regionie CEE
Wydarzenia towarzyszące

Electric
Sport Arena

Cały dzień rywalizacji i zabawy e-motorsportem!

Elektryzujące show, pokaz tworzony przez entuzjastów elektromobilności, innowatorów i pasjonatów sportu w najczystszej postaci. Obecność gwiazd motorsportu – zawodników i dziennikarzy.
0
pokazów
0
dyscyplin
0
zlot EV Klub
Otwarta przestrzeń wystawiennicza w centrum miasta – prezentacja Partnerów KNM 2023 skierowana do klientów końcowych
dni wydarzenia
0
mkw. powierzchni
0
wystawców
0 +
Największy zlot samochodów elektrycznych w Polsce – wyjątkowo medialne wydarzenie towarzyszące KNM 2023
ogólnopolski
zlot
0
uczestników
0 +
EV
0
Dołącz do liderów zielonej transformacji na rzecz
zerowej emisji sektora transportu już teraz!
Dołącz do liderów zielonej transformacji na rzecz zerowej emisji sektora transportu już teraz!
Dlaczego warto?
Kto powinien wziąć udział?
EXPO Kongresu Nowej Mobilności 2024 kierujemy do firm i instytucji, aktywnych w obszarze zrównoważonego transportu, które chcą dotrzeć z ofertą do obecnych lub nowych klientów. Oferujemy dostosowane do oczekiwań pakiety partnera lub wystawcy.
Strefa wystawiennicza B2B to profesjonalna ekspozycja i okazja do produktywnego kontaktu z praktykami i ekspertami szybko rozwijającego się rynku e-mobility. To również okazja do integracji z branżami pokrewnymi i demonstracji technologii uczestnikom rynku z innych sektorów.
Strefy B2C to natomiast wyjątkowa okazja do integracji z wieloma użytkownikami końcowymi i możliwość badania opinii i poznawania oczekiwań klientów. W tym samym miejscu i czasie spotkają się dostawcy i odbiorcy zeroemisyjnych technologii.
Nie przegap okazji do osobistego nawiązania relacji z kluczowymi podmiotami i liderami europejskiego ekosystemu nowej mobilności. Otrzymuj informacje z pierwszej ręki, buduj partnerstwa, bierz udział w dyskusjach i poszerzaj swoją profesjonalną sieć kontaktów.
Wystawcy edycji 2023
Dołącz do liderów zielonej transformacji na rzecz
zerowej emisji sektora transportu już teraz!
Dołącz do liderów zielonej transformacji na rzecz zerowej emisji sektora transportu już teraz!
Bądź na bieżąco
NEWSLETTER
Zapisz się na Newsletter KNM, aby jako pierwszy/-a otrzymywać informacje o ofertach specjalnych, prelegentach, programie, premierach, wydarzeniach specjalnych i wielu innych!
Śledź nas
KNM APP
Cały kongres
w jednym miejscu
Cały kongres w jednym miejscu