Największe elektromobilne EXPO już pod koniec września!

06/07/2023

Już 26-28 września w Łodzi odbędą się największe targi EXPO sektora zrównoważonego transportu w regionie CEE. Podczas Kongresu Nowej Mobilności, na 13 tysiącach metrów kwadratowych, swoje produkty i rozwiązania zaprezentuje ponad 200 wystawców. Kup bilet już dziś i poznaj najnowsze rozwiązania zeroemisyjnej branży. Ceny regularne obowiązują tylko do końca lipca!

Tegoroczna edycja Kongresu Nowej Mobilności, organizowanego przez PSPA oraz Miasto Łódź, zostanie podzielona na dwa równoległe wydarzenia. Obok konferencji, która zgromadzi ponad 400 prelegentów omawiających szanse i wyzwania związane z rozwojem zrównoważonego transportu, na KNM 2023 odbędą się największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi EXPO.

– Kongres Nowej Mobilności to doskonała okazja, by producenci z całej Europy przedstawili siebie, swoje produkty i usługi międzynarodowej publiczności B2B i B2C. Mamy ambicję, by strefa EXPO na KNM stanowiła unikalne miejsce łączące firmy z całego łańcucha dostaw sektora e-mobility oraz przestrzeń prezentacji najnowszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań z obszaru zeroemisyjnych technologii. To pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w regionie CEE – mówi Aleksander Rajch, Dyrektor ds. relacji zewnętrznych PSPA.

Expo zjednoczy branżę nowej mobilności

EXPO Łódź, w którym odbędzie się KNM 2023, pozwala na aranżację przestrzeni w atrakcyjny i nowoczesny sposób. Organizatorzy podzielili ją na dwa obszary. Strefa wystawiennicza B2B to profesjonalna ekspozycja stwarzająca okazję do zademonstrowania dostarczanej technologii innym uczestnikom rynku. Na EXPO nie zabraknie również strefy B2C, umożliwiającej integrację z użytkownikami końcowymi oraz poznanie opinii i oczekiwań potencjalnych klientów. W rezultacie na KNM 2023 w tym samym miejscu i czasie spotkają się dostawcy i odbiorcy zeroemisyjnych technologii.

– Scena i strefa EXPO umożliwia organizację premier rynkowych, prezentacji produktowych, debat i wystąpień ofertowych, mających duży potencjał relacyjny i sprzedażowy. Na 13 000 metrach kwadratowych, swoje stoiska zbuduje ponad 200 wystawców z regionu, które odwiedzi ponad 2000 osób. To tylko część atrakcji przygotowywanych podczas wydarzenia. Nie zabraknie też prelekcji, rozmów z ekspertami oraz premier, których podczas Kongresu zaplanowano ponad 20 – wskazuje Maciej Mazur, Dyrektor zarządzający PSPA.

W strefie EXPO na KNM 2023 swoje portfolio zaprezentują m.in. producenci pojazdów elektrycznych i podzespołów, importerzy, dealerzy, operatorzy i producenci infrastruktury ładowania, instytucje finansowe, firmy z branży TSL, dostawcy technologii, sektor IT, jak również liderzy branży bateryjnej i recyklingu. Propozycje w obszarze nowej mobilności przedstawi również branża pożarnicza, telekomunikacyjna, czy kancelarie prawne.

Dialog w sześciu obszarach

Część konferencyjna Kongresu Nowej Mobilności adresowana jest do przedstawicieli biznesu i interesariuszy z całego łańcucha wartości zrównoważonego transportu – zarówno podmiotów już aktywnych na rynku elektromobilności, jak również firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii. Program KNM zostanie oparty na sześciu głównych ścieżkach tematycznych:

  • Global e-Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy łańcucha wartości elektromobilności w ujęciu globalnym),
  • Poland Drives e-Mobility (forum uczestników polskiego sektora e-mobility dotyczące wyzwań wpływających na tempo transformacji transportu w Polsce),
  • Battery Day – EBA Summit (konferencja producentów i ekspertów technologii bateryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego),
  • Green Fleet Forum – ESG (forum branży flotowej, firm najbardziej zaangażowanych we wdrażanie napędów elektrycznych),
  • eHDV Forum (forum poświęcone rozwojowi sektora zeroemisyjnego transportu ciężkiego),
  • Hydrogen Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy komercyjnego upowszechnienia technologii wodorowych w transporcie).

Konferencja będzie trwała 3 dni i odbędzie się na 5 scenach. Weźmie w niej udział ponad 1500 uczestników, w tym ok. 400 prelegentów, którzy omówią ponad 250 zagadnień związanych z rozwojem nowej mobilności.

Do końca lipca br. bilety na Kongres Nowej Mobilności 2023 są dostępne w regularnych cenach: 1950 zł netto – „Conference & EXPO pass” oraz 499 zł netto – „EXPO pass”. Od sierpnia ceny biletów final call będą wynosiły 2450 zł netto za „Conference & EXPO pass” oraz 599 zł netto za „EXPO pass”.

Bilety na KNM 2023 można kupić tutaj

Zobacz również