Ogłoszono datę Kongresu Nowej Mobilności 2023!

09/01/2023

Poznaliśmy datę najważniejszego wydarzenia branży zrównoważonego transportu w Polsce i regionie CEE – Kongresu Nowej Mobilności 2023 r. Tegoroczna edycja konferencji i EXPO odbędzie się w dniach od 26 do 28 września br. w Łodzi.

Kongres Nowej Mobilności, największa konferencja branżowa w całości poświęcona elektromobilności, to miejsce wymiany idei i wiedzy eksperckiej na najwyższym poziomie merytorycznym. Co roku gromadzi kluczowych interesariuszy całego łańcucha wartości zeroemisyjnego transportu, osoby zawodowo związane z rynkiem e-mobility w Polsce i Europie. Producenci pojazdów, firmy technologiczne i infrastrukturalne, koncerny energetyczne i paliwowe, operatorzy transportowi, rozwijające się startupy i decydenci omawiają wprowadzane na rynek technologie, a także identyfikują modele biznesowe oraz partnerstwa, gwarantujące realizację nowych projektów mobilnościowych. Wszystko po to, aby zmniejszyć emisje z sektora transportu w Polsce oraz umożliwić bezpieczny i zrównoważony przepływ ludzi, towarów i usług.

W tym roku konferencja i EXPO KNM 2023 odbędą się w obiekcie EXPO Łódź.

KONFERENCJA


 • PSPA stworzyło wyjątkowe miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i idei dla kluczowych interesariuszy sektora zeroemisyjnych technologii w transporcie z całej Europy.
 • Z roku na rok dialog branżowy w ramach KNM wchodzi na wyższy poziom merytoryczny, a większość uczestników jest zawodowo związana z rynkiem nowej mobilności.
 • Przy zaangażowaniu kilkuset Partnerów, od 2019 r. z sukcesem powstaje marka najszybciej rozwijającego się wydarzenia branży e-Mobility w regionie CEE.
 • Biznes potrzebuje mobilności, a nowa mobilność biznesu, dlatego w kongresie uczestniczą firmy z wielu branż i sektorów, dla których ESG i zrównoważony rozwój jest kluczowy.
 • Kongres wyróżnia otwarta, warsztatowa formuła, a także tematyka skupiająca się na budowie współpracy i partnerstw.
 • Od wielu edycji trwale łączymy i pomagamy uczestnikom rynku.
 • Rośnie międzynarodowa ranga wydarzenia, przez co KNM odbywa się w dwujęzycznej formule, gromadząc licznych decydentów z Europy i świata oraz interesariuszy C-Level.

3 dni kongresu i 5 scen
400 mówców i debatujących
2000 uczestników
250 punktów programu
100 przedstawicieli mediów

Dla kogo?

 • KNM kierowany jest do podmiotów, które są już aktywne na rynku – praktyków, ekspertów, liderów i innowatorów zrównoważonej mobilności, ale także firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii w ramach swojej organizacji oraz otoczenia, w którym działają.
 • W dniach 26-28 września br. organizator połączy producentów pojazdów i infrastruktury, operatorów i dostawców usług w obszarze ładowania, firmy technologiczne, floty i przedsiębiorstwa transportowe, koncerny energetyczne i paliwowe, a także rozwijające się startupy i instytucje finansujące nową mobilność.
 • Wszystkie te firmy spotkają się, aby omawiać wprowadzane na rynek technologie, a także identyfikować nowe modele biznesowe, wymagania infrastrukturalne oraz partnerstwa, gwarantujące realizację projektów mobilnościowych, umożliwiających zrównoważony transport osób i towarów w Europie.
 • Kongres, jak co roku zaszczycą swoją obecnością także politycy, unijni i krajowi decydenci, przedstawiciele administracji centralnej i lokalnej, w tym włodarze miast, dyplomaci, liderzy opinii, liczące się think tanki, świat nauki oraz interesariusze rynku z całego CEE, aktywni w obszarze zeroemisyjnych technologii.

EXPO


 • KNM to największe targi zeroemisyjnych technologii w regionie CEE, pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w tej części Europy.
 • PSPA oferuje producentom i dostawcom szeroki wachlarz możliwości ekspozycyjnych, aby móc przedstawić siebie, swoje produkty i usługi międzynarodowej publiczności B2B i B2C.
 • Gwarantuje wymianę doświadczeń, nawiązywanie relacji i budowę partnerstw, które skutecznie łączą kupujących i sprzedających w łańcuchu wartości zeroemisyjnego transportu.
 • Networking i matchmaking KNM 2023, jak co roku, skupiony będzie na identyfikacji szans i modeli biznesowych, umożliwiających realizację wspólnych projektów.
 • Scena i Strefa EXPO umożliwi organizację premier rynkowych, prezentacji produktowych, debat i wystąpień ofertowych, mających duży potencjał relacyjny i sprzedażowy.
 • Wyjątkowa przestrzeń wystawiennicza wielofunkcyjnego obiektu EXPO Łódź pozwala na aranżację przestrzeni partnera w atrakcyjny i nowoczesny sposób.

2 targowe strefy ekspozycyjne
13 000 m2 powierzchni
200 wystawców z regionu
2000 odwiedzających
20 premier

Dla kogo?

 • EXPO Kongresu Nowej Mobilności 2023 kierowane jest do firm i instytucji, aktywnych w obszarze zrównoważonego transportu, które chcą dotrzeć z ofertą do obecnych lub nowych klientów. Organizator zapewnia dostosowane do oczekiwań pakiety partnera lub wystawcy.
 • Strefa wystawiennicza B2B to profesjonalna ekspozycja i okazja do produktywnego kontaktu z praktykami i ekspertami szybko rozwijającego się rynku emobility. To również okazja do integracji z branżami pokrewnymi i zademonstrowania technologii uczestnikom rynku z innych sektorów.
 • Strefy B2C to natomiast wyjątkowa okazja do integracji z wieloma użytkownikami końcowymi i możliwość badania opinii i poznawania oczekiwań klientów. W tym samym miejscu i czasie spotkają się dostawcy i odbiorcy zeroemisyjnych technologii.

Sprzedaż biletów na KNM 2023 ruszy w marcu br.

Zobacz również